Fatos Nano Teksti / Lyrics » Noizy

Fatos Nano Teksti / Lyrics » Noizy
5/5 - (1 vote)

Fatos Nano Teksti / Lyrics » Noizy : The Fatos Nano Teksti (Lyrics) / Fatos Nano Song Teksti (Lyrics) by Noizy is the Latest Albanian Song of 2023. The Fatos Nano Song is Sung by Noizy. The Fatos Nano Song Muzikë (Music) is Given by BO Beatz & The Teksti / Lyrics is Written by Noizy. The Fatos Nano Song is Released on 1st January, 2023 . The Fatos Nano Song is Presented by thisisnoizy.

Fatos Nano Song Details :

Song TitleFatos Nano
SingerNoizy
Music / MuzikëBO Beatz
Lyrics / TekstiNoizy
Release Date1st January, 2022
LanguageAlbanian (Country : Albania) | Rap
Labelthisisnoizy

Fatos Nano Teksti / Lyrics » Noizy

Lule Lule Chokollata,
Alo..
Nokia Dhe Telegrama,
Alo..

Policia Vjen Mbrapa,
Alo..
Telefonin Avokatja..

Ktu Ke Tbosh Me Psikopata,
Grupe Grupe Jasht Kur Bjen Nata..
Cunat N’rrug Kambista Me Canta,
Ska Id Dhe Ska Informanta..

Noizyyyy Baba,
Pamja Panorama..
Vi Swiss Du Franga,
Eci Ron Si Fatos Nano..

Ki Kujdes Se Vjen Nata,
King Zin Si Ali Baba..
Real G Nuk Jan Pralla,
Kom7 Xhuxha Mren Te Bore Bardha..

Trending Now →  VAJ VAJ VAJ Teksti / Lyrics » BUCI & BAY T

I’m Too Fast For You Nuk Ka Gara,
Jom Miliona Vite Perpara..
Sjom Gabim Vec Se I Du Tana,
Sjom Gabim Veç Se I Du Tana..

Jam Te Bloku Bloku Me Glocka,
Bishtin Mu Jo Nuk Ma Zen Rrota..
She My Ride Or Die Sa Krejt Bota,
Une Jam Me To Si Me Dosta..

Mzu Lemza,
Sdi Kush Karin Permendka..
Kur Vjen Noizy Ndrron Gjendja,
Un Do Mbahem Mend Si Legjenda..

Pare Pare Plot Eshte Axhenda,
Skom 1 Adress Po Kam Shume Adressa..
Bojna Hit Cdo Dite Si Gazeta,
Prezantoj Ty Me 1 Barretta..

Na Na Kapma,
Hajde Pak Ktu Te Papa,
Smund Mem Kap Dot Me Hapa..
Duhet Pun Me Ardh Ktu Te Lala..

Vene Gishtin Ta Harta,
Kena Kode Te Banka..
Kena Thesa Dhe Arka..
Kena Euro Dhe Franga?

Baba..
Shqipet Krejt I Kom Mrapa,
Frankfurti Dhe Italia..
Berlini Dhe Franca..

Muzik Per Bandita,
Femnen Latina..
Seni O Rus,
Ska Ktu Nga Kina..

Ti M’njef Mu Kur M’hik Zari,
Kuqen Syt Nga Acari..
Mos Um Luj Kür Nuk Ma Din Hallin,
Rri Me Tipa Qe Ta Cajn Ballin..

Trending Now →  Pakëz Diell Lyrics / Teksti » Kejtlin Gjata | Albania Eurovision 2022

Un E Shes Po Nuk E Pi Mallin,
Mbi Ngarkesa Mbo Me Po Bari..
Dukem High Truly I’m Sorry,
I’m Not Sorry..

Noizy Baba,
Pamja Panorama..
Vi Swiss Du Franga,
Eci Rond Si Fatos Nano..
Fatos Nano..

Fatos Nano Teksti / Lyrics » Noizy

Written by : Noizy

Fatos Nano Teksti / Lyrics » Noizy » Official Music Video

If You Love “Fatos Nano Teksti / Lyrics » Noizy“, Then Please Do Not Forget To Share It To Your Friends On Social Media. A Share From You Will Inspire Us To Bring You New Song Lyrics.

If You Want To Read The Lyrics Of Any Of Your Favorite Songs, Feel Free To Contact Us By Filling The Contact Us Form. We Will Try Our Best (24/7) To Bring You The Lyrics Of Your Favorite Song. Keep Enjoying New Song Lyrics With Lyrics Over A2z. Have A Very Nice Day!

Share This Lyrics :